Power Coffee

Volám sa Dušan Plichta, som pôvodom z Michaloviec a už niekoľko rokov sa venujem vylepšeniam v životospráve a domácej kuchyni. Okrem toho ma fascinujú aj národné kuchyne,výberová káva, čokoláda a ďalšie ingrediencie poctivej gastronómie. Aj preto som si založil vlastný blog, www.dusanplichta.com, kde spisujem svoje poznatky a inšpirácie a verím, že kvalitné jedlo mení myslenie.

Takto som narazil aj na problém kvality komerčnej kávy! Proste som sa nemohol už pozerať na tie prepražené, či kyslé kávy z ktorých mi naozaj nebolo dobre. Pustil som sa teda do vývoja vlastnej kávy, tak aby som splnil všetky kritéria kvality, ktorými je charakteristická čerstvo pražená výberová káva. Absolvoval som viacero kurzov, certifikácii , či pobyt na plantáži v Brazílii, kde som detailne spoznal cestu kávy od zrnka k espressu. Spoločne s manželkou sa nám tak podarilo priniesť na trh Power Coffee, ktorá si rýchlo našla svojich fanúšikov. Možno aj vďaka nášmu pomalému praženiu a výslednej ani horkej, ani kyslej, ale zato plnej chuti.

 

Po káve však nasledoval ďalší problém! Boli ním raňajky a snacky, kde som na vlastnej koži pocítil ich obrovský vplyv na výkon a náladu počas celého dňa. Zistil som, že na Slovensku sú kvalitné potraviny a dobré tuky ešte v plienkach a že je na čase s tým niečo spraviť. Tak som sme si potom aj pre vlastnú potrebu doplnil portfólio o vylepšený kokosový olej, MCT, kvalitnú bio čokoládu Fino de Aroma, či lahodné mandľové maslo, v ktorom by som sa asi aj kúpal. 🙂 

Vďaka spätnej väzbe fanúšikov sme prišli na to, že vďaka našim vylepšeným potravinám naozaj dokážeme pozitívne meniť stravovacie návyky domácnosti.

Aj preto sme sa rozhodli pre realizáciu konceptu POWERLOGY.

Konceptu vylepšených potravín pre aktívnych ľudí, vďaka ktorému by sme chceli postupne zlepšiť stravovacie návyky  aspoň 100 000 tisíc domácností na Slovensku a v Českej Republike.

POWER_logy_tabulka_300x60 PRESS

V čom sú Powerlogy produkty unikátne?

POWERLOGY produkty prešli komplexným vývojom a testovaním. Produkty sú vyrábané len z kvalitných surovín, ktoré spĺňajú náročné kritériá kvality. Všetky produkty sú bez konzervantov, dochucovadiel, farbív, bez lepku, bez laktózy a bez klasického cukru (používame len kokosový).

Prinášame vám tak len vylepšené potraviny, ktoré obsahujú:

  • 0% konzervantov, éčok a chémie
  • 0% bieleho a rafinovaného cukru
  • 0% lepku, pšenice, kukurice a sóje
  • 0% akrylamidov a mykotoxínov
  • 100% prírodných surovín a zdravú formu energie

Pre koho sú produkty POWERLOGY určené?

POWERLOGY sú pre všetkých, no ocenia ich najmä ženy, muži, rodičia, športovci, podnikatelia, manažéri, kreatívci, či  študenti, ktorí hľadajú zdravú a chutnú podporu svojho aktívneho životného štýlu.

POWERLOGY produkty sa nevyhrocujú pre žiadny konkrétny výživový smer.  Aj preto chutia všetkým bez ohľadu na to, či ste všežravec, paleo, vegetarián, vegán, bezlepkáč, alebo len fungujete bez mlieka.

Veríme, že vám naše produkty už aj v malom množstve prinesú prinesú veľa hodnoty a pri plnej chuti vám vylepšia zážitky z vašich raňajok či snackov.

S pozdravom Dušan Plichta, zakladateľ POWERLOGY aj s celým tímom.

Edukačné a znalostné pomôcky

Ak chceme meniť naše stravovacie návyky a jesť zdravšie,  tak bez znalosti to asi nepôjde. V POWERLOGY tak pre vás máme pripravené viaceré grafické inšpirácie. Stiahnite si náš pohľad na vylepšenú životosprávu a plnochutný nákupný košík tu:

powerlogy nakupny kosik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://powerlogy.com/wp-content/uploads/2015/11/Powerlogy-efektivna-zivotosprava.pdf

Coffee Catering a spolupráca s aktívnymi firmami

Okrem e-shopu nájdete pod konceptom Powerlogy aj edukačno-zážitkové workshopy, prezentácie, či coffee cateringy, ktoré sme už úspešne realizovali u viacerých našich klientov ako KPMG, Google Slovakia, Neulogy, The Spot, Orange, Tatrabanka, či IBM.

kpmg-logo2 minineulogy-logotatra-banka 200mini_sub_78IBM logo