Čo všetko pre nás v Powerlogy znamená zdravie a ako ho kultivujeme nielen stravou, ale aj myslením.

Powerlogy Podcast o zdravi

Nový podcast a rozhovor mojej manželky Lucie s Jánom Vojáčkom o tom ako sa pozrieť na zdravie a potraviny z rôznych uhlov pohľadu. Vypočujte si a inšpirujte sa tým, čo vám dáva zmysel.

Nový a holistický prístup k zdraviu v zmysle prepojenia tela, mysle a emócii je priam nevyhnutný

Rovnako to však vnímam aj v oblasti našich potravín a toho, ako ich pestujeme, kultivujeme a ako sa tak celkovo správame k prírode a náš,mu prostrediu, ktorého sme súčasťou.

S Honzom Vojáčkom, ktorý je certifikovaný praktik funkčnej medicíny a vyštudovaný lekár si rozumieme, pretože pracuje s holistickým prístupom funkčnej medicíny a pomáha prinavrátiť klientom ich fyzické i psychické zdravie.

Verí, že v ľudských životoch sa nedeje nič náhodne. Aj preto sa sústreďuje nielen na fyzické prejavy ochorení, ale zohľadňuje aj genetické predpoklady, biochemické podmienky a náš životný štýl.

Lucia Plichtová je moja manželka a spolumajiteľka firmy Powerlogy, ktorú tvorí spolu so mnou už viac ako 7 rokov. Okrem toho je, ako sama o sebe tvrdí, šťastnou mamou dvoch detí a dušou i telom žijúca pre značku Powerlogy, kde sa stala aj brand kurátorkou.

V rozhovore Lucia spolu s Honzom otvorili niekoľko dôležitých tém a súvislostí v téme zdravia, ako fyzického tak i mentálneho.

Rozoberali a bližšie sa venovali poslaniu, ktoré Powerlogy prináša a pre koho sú produkty a tomu prislúchajúce edukačné časti určené.

V úvodnej časti sa venovali silnému prepojeniu značiek Powerlogy a Umění být zdráv, aké sú ich spoločné hodnoty a ciele, smerovanie. Hlbšie sa pozreli na tému zdravia a jedla ako informácie. Čo znamená zdravie a ako si ho denne vylepšovať nielen stravou?

V druhej časti rozhovoru sa Lucia viac „otvorila sama sebe“ a pred kamerou vyrozprávala vnímanie značky Powerlogy ako silnej súčasti jej života. Čo všetko sa zmenilo odkedy prišli na trh a ako skĺbiť pracovnú i súkromnú rovinu, najmä z hľadiska práce priamo aj s manželom…

Na otvorený rozhovor o témach zdravia a zmene prístupu k sebe a životu treba mať odvahu.

A som hrdý na to, že moja manželka ju má a môže byť inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré cítia, že do nej tiež potrebujú a chcú vstúpiť.

Vypočujte si tak nový Podcast o prienikoch filozofie a princípov Powerlogy a Umění být zdráv

Preskúmajte, či vám to čo zdieľame a tvoríme dáva zmysel pre zdravší a zmysluplnejší život na Slovensku a v Čechách.

Pozrite si aj unikátne prednášky a semináre ktoré prináša vzdelávací portál Umenie Být Zdráv tu.

2 Odpovede

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tipy na zlepšovanie životosprávy, zdravé a chutné recepty, výnimočné potraviny pre telo aj myseľ

Pridajte sa k viac ako 39 000 odberateľom newslettra a spoznávajte súvislosti vplyvu jedla na váš život.