5 Inšpirácii pre hodnotné vianočné darčeky zo Slovenska.

polar_brown_nord_caramel_penguin_pink_christmas_powerlogy_krb_celok2

Kto pomôže ekonomike Slovenska? Podľa mňa každý z nás, čo bude nakupovať doma a investuje do svojho zdravia a osobného rastu. Vedeli ste, že Slováci minú asi 1,6 miliardy eur ročne na nákupy v zahraničí, a to len keď počítame platby platobnou kartou. Z toho viac než 300 miliónov minieme len na vianočné nákupy?

Na Vianoce investujem doma

V Powerlogy aj osobne si veľmi vážim priame pozvanie od Slovenskej sporiteľne zapojiť sa do iniciatívy domanakupujem.sk

Na základe tohto princípu zdieľam aj inšpirácie pre vianočné darčeky, ktoré sám riešim. Hlavným princípom je pre mňa to, aby nebol darček nikdy výdavkom,  ale vždy hodnotnou investíciou. Investíciou do zdravia, vzdelania, zážitku, alebo osobného rozvoja. 

1. Slovenské Barefoot topánky od žilinskej firmy BeLenka. 

Priznám sa Vám, že som tieto skvelé topánky dostal už na Mikuláša! 

Každpádne mi hneď sadli ako uliate a hneď som sa do nich zaľúbil. Dokonca aj na zimu stačí do nich len kúpiť merino tenkú vložku a ten pocit voľnosti s ľahkosti v chôdzi naozaj stojí za to. 

Tak som pre vás ako mojich fanúšikov vybavil nie len súťaž, ale na Vianoce aj kôd na 10% zľavu, ktorý veru len tak nedávajú… Asi aj preto, že dosť modelov sa im v Novemberi už aj vypredalo. 

Každopádne pozrite si na stránke BeLenka.sk ich ponuku, kde majú aj dobŕe detské nosiče a využite kod: POWERLOGY10

2. Záťažová prikrývka Nidu vyrábaná na Slovensku

Pri týchto prikrývkach sa priamo spolieham, že nám pomôžu s lepším spánkom detí. Nie že by sme mali nejaké eadikálne problémy, ale vyzerá to tak, že mozog našich nadaných detí dosť veci v noci spracováva…

Sníva sa im, budia sa a vedecké štúdie a podklady, ktoré riešili zakladatelia mi dávajú zmysel. 

Pekne im to pomohlo v zlepšení spánku ich syna Maxima, ktorému diagnostikovali porucha autistického spektra. Tá so sebou priniesla jeho krátky, prerušovaný spánok, ktorý spôsoboval nekľudné nálady počas celého dňa.

Všetko sa zmenilo v momente, keď sa dozvedeli o zázračnej metóde intenzívneho tlaku a nemedikamentóznej formou terapie. Viac o príbehu zakladateľov na www.nidu.sk.

Opäť sa mi podarilo vybaviť vám kód na 10%: POWERLOGY10

3. Pobyt v slovenskom nebi nad Banskou Štiavnicou 

Keď podmienky pre Korona ostanú zachované, tak sa veľmi teším ako s rodinou strávim sviatky v krásnom prostredí Banskej Štiavnice. Nie len, že tam mám jednu z najobľúbenejšich reštaurácii 4 sochy a priateľa šéfkuchára a majiteľa Rasťa Angusa. 

Ale spoznal som tam osobne aj manželov Holtánovcov rovnakej otužovacej krvnej skupiny, ktorý realizujú parádny projekt obnovy tradičných chát v kopcoch nad štiavnicou.  Pokochajte sa na ich instagrame , alebo v galérii tu.

Najväčšia pecka je, že tam priamo na chatách majú saunu aj ľadové kade a dokonca vám vedia zabezpečiť aj lokálne čerstvé suroviny pre varenie!

Pre najlepšiu cenu a ústretovú ponuku  píšte priamo Beate Holtánovej na nebonadstiavnicou@gmail.com a povedzte, že ste z Blogu Dušana Plichtu 🙂 

4. Wim Hoff metóda nie ako otužovanie, ale ako rozvoj osobnosti a zvládania stresu

Neviem, či je to len moje subjektívne pozorovanie, ale mám dojem, že čim ďalej tým viac ľudí otužuje. Avšak sledujem aj to, že k tomu často pristupujú povrchne a až nezodpovedne a nebezpečne.

Takto zďaleka nezískavajú kompletné benefity metódy Wima Hofa, ktoré sú najmä o práci s našou mysľou a tréningu koncentácie, či aktivácie imunitného systém cez dychové cvičenia. 🙁

Tu vám len naozaj v najlepšom odporúčam kurzy a pobyty Martina Tháma, môjho osobného priateľa , ktorý ma do metódy hlbšie zasvetil.

A tí z vás, ktorý u mňa absolvovali , aleb absolvujú seminár, školenie, alebo vybranú cielenú prednášku , tak majú vždy 10% lepšiu cenu, len to čestne napíšte Maťovi.  Aj keď si myslím, že to stojí za 100%. 

5. Domáci štedrák s nugátom, kešu, alebo mandľovým maslom 

Asi budeme spolu súhlasiť, že po tak náročnom roku nám k radosti a pokoju na Vianoce neprispejú darčeky.

Pre mňa sú vianoce oveľa viac o čase pre seba, pre svoju rodinu a známych. Pozitívna sila spojenia, zdieľania života a socializácie sa nám ukázala v Korone ako nikdy predtým. 

Užite si tak sviatky hlavne v radosti a optimizme pre budúcnosť.

A keď radi kuchtíte nové recepty ako ja, tak si vyskúšajte napríklad taký štedrák s mandľovým maslom, alebo čokoládovník s nugátom namiesto pudingu, či kakaa ako sa bežne robí. Zdravšie a ľahšie recepty na sviatky nájdete na www.powerlogy.com/blog. 

Na záver Vám vopred ďakjujem za priazeň celý tento rok, kedy sme aj vďaka vaším investíciám a  spoločne s tímom v Powerlogy mohli prispieť k zdravej životospráve viac ako 15000 rodínám na Slovensku . 

Ak by ste si chceli dopriať na sviatky silu našej čistej chuti, tak si pozrite špeciálnu vianočnú ponuku. Myslím, že tak môžete vybaviť hodnotný darček cez e-shop, šikovne a pohodlne priamo z domu. 

Sila nech je s nami nie len teraz, ale aj na Nový rok.  

Doprajte si limitovanú edíciu orieškových krémov pre celú rodinu

 

Jedna odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tipy na zlepšovanie životosprávy, zdravé a chutné recepty, výnimočné potraviny pre telo aj myseľ

Pridajte sa k viac ako 39 000 odberateľom newslettra a spoznávajte súvislosti vplyvu jedla na váš život.