POWER UP YOUR LEADERSHIP

Rozvojový program pre odomknutie vyššieho potenciálu muža

Leadrom je podľa mňa každý z nás. Každý z nás má vo vnútri duše svoju víziu a sny a zároveň aj talenty a dary máme k dispozíicii, aby sme žili naplnený život v zdraví. V zdraví nie ako stave bez chodoby, ale ako v stave vysokej životnej energie, tvorivosti a zmyslu.

Problém je však v tom, že sa často vlastne úplne nepoznáme a žijeme z priestoru rôznych rodinných , spoločenských, autoritatívnych a zdedených presvedčení, ktoré nás nie len limitujú, ale často privedú aj k osobnej kríze.

A tak dávam do pléna výzvu pridať sa do skupiny 12 odvážnych mužov, ktorí sa neboja pozrieť do zrkadla a chcú zlepšovať svoje vedomosti a potenciál na týchto 3 úrovniach.

1. Biohacking energie tela a mozgu

2. Nový prístup k hodnotám, presvedčeniam a nastaveniam mysle 

3. Lepšie poznanie svojich unikátnych darov, ale aj tieňov.

MIESTO, FORMÁT A TERMÍN:

 • Nebo Nad Štiavnicou v krásnych chatách so saunou
 • https://nebonadstiavnicou.sk/
 • Termíny 2 intenzívnych campov: 4-7 Apríl / 18-21. Júl 2023
 • 2X Intenzívne 2 plné dni a 3 noci
 • Začíname vo štvrtok 18.30 večerou a končíme raňajkami v nedeľu.
 • Medzi jedným a druhým campom si rozdáme úlohy do života a dáme jeden 2 hodinový ZOOM meeting pre zdieľanie progresu.

Prihĺášky mailom na dusan@dusanplichta.com, alebo napíš na WhatsApp +421 903 564 135. Obmedzený počet účastníkov pre osobný prístup: max 12.

Kľudne sa pýtaj na všetko čo ťa zaujíma. Ja ti potom budem volať, lebo účastníkov si vyberám aj ja , aby sme boli zladení a aby sme si správne nastavili očakávania, že nepôjde o dovolenku a oddychovku aj keď hlavu pár krát vypneš. 🙂

HODNOTA A CENA: 900 EUR

1. Za ubytovanie a stravu – 2 termíny x 250 € = 500 €

2. Za lektorstvo, vedenie programu a mentoring = 400 €

Možné aj vystaviť faktúru na vzdelávanie, coaching a podobne na firmu. (DPH bude ešte prirátané). Možeš platiť aj na 2 splatky a kľudne až aj po absolvovaní prvého modulu. Ak by si nebol spokojný, tak ani nezoberiem tvoju investíciu, lebo by to aj tak nemalo význam. Cíť sa slobodne, otvor sa procesu a uvidíš, že sa možno začnú diať v živote malé zázraky zmeny.

Povedzme si to priamo, bez nasadzovania si masky a pozrieť sa do vlastného zrkadla.

Neviem ako vy , ale vnímam, že v našej spoločnosti čelíme výzve mužskosti, alebo inak povedané autentickému leadershipu v zladení duše, srdca a mysle.

Vzorov vyzretých mužov na viacerých úrovniach od ktorých by sme sa mohli učiť, inšpirovať a nechať bezpečne viesť je ako šafránu. Aj keď vidíme materiálny úspech v podnikaní, či inej oblasti a navonok to všetko vyzerá super, tak keď sa pozrieme hlbšie tak za oponou EGA často stojí rozvrátená rodina, podkopané zdravie, závislosti , nevera, depresie, úzkosti a ďalšie problémy mentálneho a duševného zdravia.

Priznám sa, že sám som sa dostal v 36 roku života na túto hranu a rovnako čelím týmto skúškam života.

Priznám si aj to, že mladší 35 ročný Dušan sa v mnohých oblastiach života správal ako puberťiak, ego a jeho pravda prevažovali nad úctou, rešpektom a láskavosťou…

Priznám sa, že som vlastne nerozumel čo to znamená dôverovať životu a tým pádom v skutočnosti dôverovať aj sám sebe bez potreby neustáleho dokazovania si svojej hodnoty. Aj keď som si myslel, že deťom a rodine venujem čas pozornosť , tak to bolo často len na úrovni EGA a teda keď mi to vyhovovalo podľa mojich predstáv.

A na konci tejto spovede sa ti priznám aj v tom, že tieto témy a výzvy pre mňa komplexného vodcovstva muža zďaleka na 100% vyriešené veru nemám…

Som ale vďačný, že už vidím svoje tieňe, viem sa pozrieť do zrkadla, priznať si chybu, nepotrebujem už bojovať za nejakú pravdu a porozumel som novým a holistickejším princípom a dôležitým súvislostiam pre lepšiu realizáciu potenciálu muža.

Muža, ktorý keď chce byť vodcom, tak najprv potrebuje zvládnuť seba, potom svoju rodinu a tak zväčšovať v pokore svoje pole pôsobenia a realizáciu svojho potenciálu v zdraví a radosti z vlastnej tvorivosti.

A tak ťa pozývam do power leadership rozvojového programu s dôrazom na holistickú prístup k životu

Negarantujem však, že naplním tvoje presné očakávania, ktoré si vytvára tvoja myseľ na základe tvojich súčasnych hodnôt , presvedčení, vedomostí a skúsenosti!

Čo však garantujem, keď budeš zodpovedný v cvičeniach a budeš mať odvahu prejsť zónou diskonfortu EGA, tak zažiješ minimálne tieto 3 zmeny.

 1. Zmenu prístupu k životu a hodnotám, ktoré ti pomôžu k jasnosti a rozhodnosti

2. Zmenu prístupu k životospráve, svojmu telu, zdraviu a energii, ktoré ti pomôžu k vyššiemu potenciálu sebarealizácie

3. Zmenu prístupu k svojej duši od ktorej sa pre prácu a povinnosti vieme veľmi rýchlo odpojiť a dostávame sa do vyčerpania a vyhoretia.

PRE KOHO JE PROGRAM NAJVIAC URČENÝ? :

Zámerom programu je spojiť mužov, ktorý cítia, že si potrebujú načerpať novú inšpiráciu a poznatky na ceste svojho života, alebo ako sa hovorí vyčistiť si hlavu z kolobehu rutiny.

Program je určený pre všetkých mužov a akomkoľvek veku, ktorí cítia, že potrebujú niečo zmeniť, alebo že sa niekde v živote cyklia , alebo tam niečo chýba, že by konečne realizovali svoje skutočné zámery a sny.

V rámci rozvojového programu si prejdeme nie len základné a pokročilé životosprávy pre lepšie poznanie vlastného tela a kultiváciu fyzickej a mentálnej odolnosťi, ale aj princípy práce s mysľou, egom a rôznymi blokujúcimi emóciami hnevu, smútku, frustrácie a strachu.

Na Campe zdieľam aj otvorene moju cestu a osobný príbeh ako som sa naučil vďaka novým vedeckým poznatkom a BIOHACKINGU lepšie pracovať s fyzickým, ale hlavne mentálnym a emočným stresom, únavou, vyčerpanosťou, či vyhoretím…

Patrik 22 rokov na jeho ceste sebarealizácie a napĺňania potenciálu bez výhovoriek aj napriek nehode a vonkajšej nepohode.
All my respect!

„Formát PowerCampu považujem za ideálny spôsob pre sebarozvoj.
Za tých pár dní som zažil vysoko-koncentrovaný koktejl nových informácií, situácií, zážitkov, podnetov, myšlienok, aha-momentov a samozrejme dobrého jedla, ale aj zábavy!
Vždy sa tu stretnú úžasní ľudia, ktorí sa dokážu vzájomne inšpirovať vo všetkých oblastiach života.
Bol som už na niekoľkých kempoch a zakaždým som odchádzal o kus „bohatší“.
Už teraz sa teším na ďalší!!!“
Pavol Š. , manažér 35 rokov

A tak keď to čítaš priateľu a zvažuješ či investovať svoj čas a energiu vo forme peňazí a pozornosti , tak si zodpovedz na tieto otázky.

 • Máš motiváciu, zmysel a naplnenie z práce ktorú denne robíš ?
 • Nachádzaš sa v živote na správnom mieste, alebo cítiš, že je potrebné niečo zmeniť?
 • Máš jasno v prioritách svojich životných hodnôt a denne ich aj kjultivuješ a žiješ?
 • Dáva ti zmysel starať sa o svoje telo, životosprávu, športovať a kultivovať svoju energiu každý deň, alebo máš stále výhovorku , že niet času ?
 • Vieš čo vlastne ješ a piješ každý deň a čo si dávaš skutočne do svojho tela ?
 • Ako prijímaš a zvládaš zmeny v živote, kde to čo fungovalo zrazu nefunguje?
 • Aký je tvoj reálny stav spokojnosti s tvojim telom, silou a vzhľadom?
 • Si so sebou spokojný, alebo ťa to priberanie a brucho vnútorne serie?
 • Ako si na tom s prokrastináciou a odvahou začínať nové projekty?
 • Ako zvládaš svoje emócie strachu, hnevu, krivdy, smútku a agresie ?
 • Ako si na tom s odvahou verejne vyjadriť svoj názor a zastať si sám seba?
 • Ak máš deti a rodinu, akým vzorom a príkladom im ideš svojou životosprávou?
 • Máš jasné čo by si pre silné zdravie a vysokú energiu naučil svoje deti?
 • Nechávaš celé stravovanie rodiny na svoju ženu/partnerku, alebo ste v tom spoločne a viete čo komu vyhovuje a dáva silu?
Čakájú nás aj silné zážitky v panenská príroda na samote bez mobilov…

Sám si precíť, či ti to dáva zmysel preskúmať v pravde a zrkadle mužov možné nevedmé bloky a obmedzenia.

Pozývam ťa tak do mužského kruhu a serióznej partie spoznať nové a funkčné nástroje pre silnejšie telo, pevnejšie zdravie, jasnejšiu myseľ a viac vnútornej sily a energie do života.

Tak aby si realizoval svoj potenciál tvorivosti a talentu a pozitívne obohacoval seba, svoje okolie, našu spoločnosť a tento svet, ktorý ťa potrebuje na správnom mieste.

Mužská sila, leadership a zrelosť totiž nie je o tom, že mám svaly, moc, status, peniaze, výkon a atraktívne telo…

Mužskú zrelosť je podľa mňa potrebné kultivovať na 5 úrovniach tela od fyzickej, cez mentálnu, emočnú, energetickú až po spirituálnu.

A teda, že ako zodpovedný dospelý muž viem ako funguje moje telo a čo je pre neho optimálne. Viem sa na neho spoľahnúť a zároveň ho rešpektujem a nedegenerujem vlastnými nevedomými návykmi.

Viem ako funguje myseľ a nestotožňujem sa s ňou, ale použivam ju ako úžasný nástroj. Viem, čo sú o emócie a rozumiem ako s nimi pracovať , aby som ich využíval prospešne a nie deštrukčne.

Vnímam energiu v priestore a viem si nastaviť svoje hranice v mieri. Viem čo sú moje zdroje a viem sa spojiť so svojou dušou a duchovnom.

Pragmaticky povedané, že keď muž nemá silu a zladenú energiu tela , mysle a svojej duše, tak sa cíti slabý a uteká, alebo odmieta výzvy života, ktorým potrebuje čeliť. Alebo používa rôzne náplaste a závislosti (nie len alkohol, cigaretle a marišku, ale najmä workoholizmus, status a moc) pre isté uspokojenie EGA, ktoré nás však dobieha a po čase vniká prázdnota, skepsa a nechuť do života.

STRAVA A PROGRAM:

 • Strava bude ALL INCLUSIVE raňajky, obed, večera podľa mojich princípov a vybraných skvelých jedál z celého sveta. Väčšinou sú účastníci dosť prekvapený z tohto gastronoického zážitku.
 • Vegánstva sa bať namusíš, aj keď plne rešpektujeme každého a vždy bude na výber bez mäsa, bez mlieka, bez lepku a podobne.
 • Raňajky a snacky budu plne v réžii vybraných prémiových potravín a doplnkov výživy Powerlogy, aby ste si to mohli na vlastnej koži a mozgu otestovať ako funguje káva, či kakao s MCT olejom a podobne.
 • Na záver Campu si kľudne dáme aj pohár Bio vína, či dobré živé pivo. Tvrdý alkohol a iné drogy však neschvaľujeme. Tak aby sme aj toto mali jasné. 🙂
 • Program bude pozostávať z teoretickej časti vysvetlenia princípov a nástrojov. K tomu budú podložené vedecké poznatky a osobné skúsenosti a zdieľanie pre elimináciu Dogmy. Cieľom je uchopiť princípy a súvoslosti a potom individuálne ladiť.
 • Druhá časť programu bude praktická. Budeme robiť rôzne dychové cvičenia, meditácie v pohybe a otužovať v ľade. Vysvetlíme si princípy metódy wima Hofa a pozdieľam oosbné odporúčania na kurzy a ďalšie hodnotné semináre, ktoré môžu nadväzovať.
 • Tretia časť programu bude zdieľacia a obohacujúca. Budeme vzájomne v kruhu zdieľať naše zvedomenia a vzájomne sa tak posilňovať a inspirovať na ceste.

Budeme spolu variť moju špecialitu Paella a La Dušan Plichta a divinový guľaš jak lusk 🙂

P.S: Ako muži sme každý zodpovedný za seba. Preto ženy, matky, sesternice a kamarátky ak to čítatete, tak to len prepošlite a odporučte ak cítite, že by to pre vášho muža bolo hodnotné. Rozhodnutie a všetko ďalej už nechajte na neho. Mnohým to dáva zmysel, ale ešte je tu potreba prekonať vnútorné hry mysle, ktorá sa bude brániť neistote a volajúcej zmene.

P.S 2: Pri rozhodovaní dať sa so mnou na túto transformačnú cestu sledu ako ti hlava a myseľ bude podsúvať pochybnosti! Pozoruj a daj si čas, ale hlavne sa snaž navnímať do tela a srdca, že čo je tvoja pravda. Polož si len jednoduhú otázku. Mám ísť pre svoj rast, alebo toto ešte nie je pre mňa.

A tak sa už tešim na silnú partiu. Pište osobne kým sa počet nenaplní aj s 2 náhradníkmi dusan@dusanplichta.com

Marcel, COO medzinárodnej firmy aotec 4 detí mal za sebou už niekoľko Ultra behov a kondíciu jak lusk, ale tak voda bola predsa len výzvou pre myseľ a potrebovali sme 2 pokusy kým sme to pochopili 🙂

VYBRANÉ ZÁŽITKY ÚČASTNÍKOV:

„Dakujem este raz! Bolo to nadmieru obohacujuce a vobec som to nečakal… Nikto z nasho timu ani len nedufal, ze to bude na takej vysokej urovni. Ja som sa po Campe citil v sobotu uplne na bomby! Vysoky level energie ako už dlho som nezažil aj keď sme robili náročné veci. Pripisujem to hlavne dýchacím cvičeniam, otužovaniu a vymakanému jedlu. „ Marcel, COO medzinárodnej firmy.

“ Na Power Camp 2023 od Dusana Plichtu som sa rozhodol ist, aby som zlepsil svoje navyky vramci stravy a cvicenia. Uprimne, pred prichodom som mal iste obavy, ci to nebude posobit sektarsky a ci sa privelmi nebudu tlacit nejake aspekty, ktore by som aj tak nedodrziaval. Avsak po prichode do 15 minut, vsetky moje pochybnosti boli fuc. Velmi sa mi pacil priebeh a Dusanov sposob vysvetlovania. Taktiez musim podotknut, ze mentalne cvicenia zahlbenie do svojho vnutra su taktiez neoddelitelnou sucastou prace na sebe ak sa chce clovek posunut na iny level. Dozvedel som sa chronologicky a v suvisoch vela informacii ohladom stravy, cvicenia a mentalneho zdravia. Urcite odporucam kazdemu, kto chce spravit krok vpred a spoznat podobne zmyslajucich ludi. „ Marek P. , Programátor a podnikateľ

„Kemp som si užíval spoznával aj stále spoznávam chlapov na správnom mieste ktorý pracujú na sebe. S každého z vás som si zobral čo sa mi páčilo najviac a inšpirovalsom sa. Tých pár dní som sa snažil počúvať a vnímať všetko okolo seba. Ďakujem Dušanovi a teamu za možnosť pracovať na sebe,za nové informácie a výborné jedlo, ktoré mi posilnilo nie len telo, ale potešilo aj dušu.“ Martin M., manažér a aktívny športovec

„Tak chcem vam este raz podakovat a zaroven pozdielat zazitok z dnesneho dna. Ako som prisiel domov, tak som privital zenu, spravil sa poriadok a nejake domace veci a povedal som si, skusim ist vecer o 21 cvicit, ked budem unaveny. Existuje taka vyzva na airbike, ze za aky cas spalite 20 kalorii, je to taky sprint a prvy krat som to skusil minuly tyzden a aj neviem ako som sa mohol snazit, mal som najlepsi cas 39 sekund. Dnes som si skusil dat taku sugesciu a vytvorit agresivitu, pred tym dychacie cvicenie a zrazu to bolo 24 sekund. A po 30 min cvicenia som si to skusil este raz a mal som 28 sekund. Tym len chcem povedat, ze dufam, ze ste vsetci namotivovani a nech sa nam podari vyuzit co najviac znalosti z vikendu aj v zivote.“ Marek , analytik a manažér