ROZVOJOVÝ CAMP PRE MUŽOV

MIESTO A TERMÍN:

 • Nebo Nad Štiavnicou v krásnych chatách so saunou
 • https://nebonadstiavnicou.sk/
 • Termín: 27-30. Septebra 2023
 • Intenzívne 2 plné dni a 2 noci
 • Začíname v stredu 18.30 večerou a končíme večerou a zdieľaním v piatok 19.00

HODNOTA A CENA:

 • Cena pre mužov študentov do 26 rokov: 350 €
 • Cena pre mužov do 56 rokov: 400 €
 • Cena pre mužov nad 56 rokov: 350 €
 • Prihlásenie a rezervácia na dusan@dusanplichta.com
 • Možné aj vystaviť faktúru na vzdelávanie, coaching a podobne na firmu

Obmedzený počet účastníkov pre osobný prístup: max 12

ZÁMER, TÉMA A VÝZNAM CAMPU:

 • Hlavným zámerom Campu je spojiť mužov, ktorý cítia, že si potrebujú načerpať novú inšpiráciu na ceste svojho života, alebo ako sa hovorí vyčistiť si hlavu z kolobehu rutiny …
 • Hlavnou témou ktorou sa budeme zaoberať je vnútorná sila, energia a hodnoty muža.
 • Prejdeme si nie len princípy životosprávy pre lepšie poznanie vlastného tela a kultiváciu fyzickej a mentálnej odolnosťi, ale aj princípy práce s mysľou a emóciami hnevu, smútku, frustrácie a strachu.

Na Campe zdieľam aj otvorene moju cestu a osobný príbeh ako som sa naučil vďaka novým vedeckým poznatkom a BIOHACKINGU lepšie pracovať s fyzickým, ale hlavne mentálnym a emočným stresom, únavou, vyčerpanosťou, či vyhoretím…

Patrik 22 rokov na jeho ceste sebarealizácie a napĺňania potenciálu bez výhovoriek aj napriek nehode.
All my respect!

„Formát PowerCampu považujem za ideálny spôsob pre sebarozvoj.
Za tých pár dní som zažil vysoko-koncentrovaný koktejl nových informácií, situácií, zážitkov, podnetov, myšlienok, aha-momentov a samozrejme dobrého jedla, ale aj zábavy!
Vždy sa tu stretnú úžasní ľudia, ktorí sa dokážu vzájomne inšpirovať vo všetkých oblastiach života.
Bol som už na niekoľkých kempoch a zakaždým som odchádzal o kus „bohatší“.
Už teraz sa teším na ďalší!!!“
Pavol Š. , manažér 35 rokov

A tak keď to čítaš priateľu a zvažuješ či investovať svoj čas a energiu vo forme peňazí a pozornosti , tak si zodpovedz na tieto otázky.

 • Máš motiváciu, zmysel a naplnenie z práce ktorú denne robíš ?
 • Nachádzaš sa v živote na správnom mieste, alebo citiš, že by ničo naozaj už trebalo zmeniť?
 • Máš jasno v prioritách svojich životných hodnôt a naozaj ich aj denne žiješ v naplnení?
 • Dáva ti zmysel starať sa o svoje telo, životosprávu, športovať a kultivovať svoju energiu každý deň, alebo máš stále výhovorku , že niet času ?
 • Vieš čo vlastne ješ a piješ každý deň a čo si dávaš skutočne do svojho tela ?
 • Ako prijímaš a zvládaš zmeny v živote, kde to čo fungovalo zrazu nefunguje?
 • Aký je tvoj reálny stav spokojnosti s tvojim telom, silou a vzhľadom?
 • Si so sebou spokojný, alebo ťa to priberanie a brucho vnútorne serie?
 • Ako si na tom s prokrastináciou a odvahou začínať nové projekty?
 • Ako zvládaš svoje emócie strachu, hnevu, krivdy, smútku a agresie ?
 • Ako si na tom s odvahou verejne vyjadriť svoj názor a zastať si sám seba?
 • Ak máš deti a rodinu, akým vzorom a príkladom im ideš svojou životosprávou?
 • Máš jasné čo by si pre silné zdravie a vysokú energiu naučil svoje deti?
 • Nechávaš celé stravovanie rodiny na svoju ženu/partnerku, alebo ste v tom spoločne a viete čo komu vyhovuje a dáva silu?

Sám si precíť, či ti to dáva zmysel preskúmať v pravde a zrkadle mužov svoje nevedmé bloky a obmedzenia.

Pozývam ťa tak do mužského kruhu a serióznej partie spoznať nové a funkčné nástroje pre silnejšie telo, pevnejšie zdravie, jasnejšiu myseľ a viac vnútornej sily a energie do života.

Tak aby si realizoval svoj potenciál tvorivosti a talentu a pozitívne obohacoval seba, svoje okolie, našu spoločnosť a tento svet, ktorý ťa potrebuje na správnom mieste.

Mužská sila a zrelosť totiž nie je o tom, že mám svaly, moc, status, peniaze, výkon a atraktívne telo…

Mužskú zrelosť je potrebné kultivovať na 5 úrovniach od fyzickej, cez mentálnu, emočnú, energetickú až po spirituálnu.

A teda, že ako zodpovedný dospelý muž viem ako funguje moje telo a čo je pre neho optimálne. Viem sa na neho spoľahnúť a zároveň ho rešpektujem a nedegenerujem vlastnými nevedomými návykmi.

Viem ako funguje myseľ a nestotožňujem sa s ňou, ale použivam ju ako úžasný nástroj. Viem, čo sú o emócie a rozumiem ako s nimi pracovať , aby som ich využíval prospešne a nie deštrukčne.

Vnímam energiu v priestore a viem si nastaviť svoje hranice v mieri. Viem čo sú moje zdroje a viem sa spojiť so svojou dušou a duchovnom.

Pragmaticky povedané, že keď muž nemá silu a zladenú energiu tela , mysle a svojej duše, tak sa cíti slabý a uteká, alebo odmieta výzvy života, ktorým potrebuje čeliť. Alebo používa rôzne náplaste a závislosti (nie len alkohol, cigaretle a marišku, ale najmä workoholizmus, status a moc) pre isté uspokojenie EGA, ktoré nás však dobieha a po čase vniká prázdnota, skepsa a nechuť do života.

Ranná ľadová sprcha, ktorá prebúdza telo aj myseľ 🙂

Zrelosť a naše schopnosti však nie sú priamo závislé od veku, ale skôr od múdrosti a úrovne vedomia, ktoré v seba ako muži kultivujeme.

Zároveň sme každý z nás v inom období života a výzvy sa môžu líšiť. Princípy však ostávajú rovnaké a tak je rozvojový kemp určený pre všetkých mužov od 18 až do 70.

Sám som veľakrát spadol na hubu a prepodkladám, že pár krát aj ty. Rozdiel je však to, že čo sme sa vďaka tomu naučili a čo sme sa rozhodli vedome zmeniť, aby sa neopakovalo boleť a utrpenie, ktoré mohol život priniesť.

Ak máš odvahu pozrieť sa na to a postupne ich začať uvolňovať pre svoj rast a naplnenie tvojho potenciálu plnohodnotného života, tak ti POWER MEN CAMP v posilňujúcej skupine mužov môže naozaj výrazne posvietiť na cestu.

Ak to tak cítiš tak sa mi osobne prihlás na dusan@dusanplichta.com, alebo napíš na WhatsApp 0903564135.

Kľudne sa pýtaj na všetko čo ťa zaujíma. Ja ti potom budem volať, lebo účastníkov si vyberám aj ja , aby sme boli zladený a aby sme si správne nastavili očakávania, že nepôjde o dovolenku a oddychovku aj keď hlavu pár krát vypneš. 🙂

Čakájú nás aj silné zážitky v panenská príroda na samote bez mobilov…

STRAVA A PROGRAM:

 • Strava bude ALL INCLUSIVE raňajky, obed, večera podľa mojich princípov a vybraných skvelých jedál z celého sveta. Väčšinou sú účastníci dosť prekvapený z tohto gastronoického zážitku.
 • Vegánstva sa bať namusíš, aj keď plne rešpektujeme každého a vždy bude na výber bez mäsa, bez mlieka, bez lepku a podobne.
 • Raňajky a snacky budu plne v réžii vybraných prémiových potravín a doplnkov výživy Powerlogy, aby ste si to mohli na vlastnej koži a mozgu otestovať ako funguje káva, či kakao s MCT olejom a podobne.
 • Večer si kľudne dáme aj pohár Bio vína, či dobré živé pivo. Tvrdý alkohol a iné drogy však neschvaľujeme. Tak aby sme aj toto mali jasné. 🙂
 • Program bude pozostávať z teoretickej časti vysvetlenia princípov a nástrojov. K tomu budú podložené vedecké poznatky a osobné skúsenosti a zdieľanie pre elimináciu Dogmy. Cieľom je uchopiť princípy a súvoslosti a potom individuálne ladiť.
 • Druhá časť programu bude praktická. Budeme robiť rôzne dychové cvičenia, meditácie v pohybe a otužovať v ľade. Vysvetlíme si princípy metódy wima Hofa a pozdieľam oosbné odporúčania na kurzy a ďalšie hodnotné semináre, ktoré môžu nadväzovať.
 • Tretia časť programu bude zdieľacia a obohacujúca. Budeme vzájomne v kruhu zdieľať naše zvedomenia a vzájomne sa tak posilňovať a inspirovať na ceste.
Budeme spolu variť moju špecialitu Paella a La Dušan Plichta a divinový guľaš jak lusk 🙂

P.S: Ako muži sme každý zodpovedný za seba. Preto ženy, matky, sesternice a kamarátky ak to čítatete, tak to len prepošlite a odporučte ak cítite, že by to pre vášho muža bolo hodnotné. Rozhodnutie a všetko ďalej už nechajte na neho. Mnohým to dáva zmysel, ale ešte je tu potreba prekonať vnútorné hry mysle, ktorá sa bude brániť neistote a volajúcej zmene.

P.S 2: Chápem, že pre niekoho môže byť 400 Eur za víkend a platbu naraz značna investícia. Hodnotu mám však za niekoľko rokov už overenú a tak sa viem dohodnúť aj na 2 splátkach. Jedna pred kempom a zvyšok po kempe a len v prípade spokojnosti, že to stálo za to. Ak nie, tak mi to ani nemusíte vysvetľovať a stači vaše rozhodnutie.

A tak sa už tešim na silnú partiu. Pište osobne kým sa počet nenaplní aj s 2 náhradníkmi dusan@dusanplichta.com

Marcel, COO medzinárodnej firmy aotec 4 detí mal za sebou už niekoľko Ultra behov a kondíciu jak lusk, ale tak voda bola predsa len výzvou pre myseľ a potrebovali sme 2 pokusy kým sme to pochopili 🙂

VYBRANÉ ZÁŽITKY ÚČASTNÍKOV:

„Dakujem este raz! Bolo to nadmieru obohacujuce a vobec som to nečakal… Nikto z nasho timu ani len nedufal, ze to bude na takej vysokej urovni. Ja som sa po Campe citil v sobotu uplne na bomby! Vysoky level energie ako už dlho som nezažil aj keď sme robili náročné veci. Pripisujem to hlavne dýchacím cvičeniam, otužovaniu a vymakanému jedlu. „ Marcel, COO medzinárodnej firmy.

“ Na Power Camp 2023 od Dusana Plichtu som sa rozhodol ist, aby som zlepsil svoje navyky vramci stravy a cvicenia. Uprimne, pred prichodom som mal iste obavy, ci to nebude posobit sektarsky a ci sa privelmi nebudu tlacit nejake aspekty, ktore by som aj tak nedodrziaval. Avsak po prichode do 15 minut, vsetky moje pochybnosti boli fuc. Velmi sa mi pacil priebeh a Dusanov sposob vysvetlovania. Taktiez musim podotknut, ze mentalne cvicenia zahlbenie do svojho vnutra su taktiez neoddelitelnou sucastou prace na sebe ak sa chce clovek posunut na iny level. Dozvedel som sa chronologicky a v suvisoch vela informacii ohladom stravy, cvicenia a mentalneho zdravia. Urcite odporucam kazdemu, kto chce spravit krok vpred a spoznat podobne zmyslajucich ludi. „ Marek P. , Programátor a podnikateľ

„Kemp som si užíval spoznával aj stále spoznávam chlapov na správnom mieste ktorý pracujú na sebe. S každého z vás som si zobral čo sa mi páčilo najviac a inšpirovalsom sa. Tých pár dní som sa snažil počúvať a vnímať všetko okolo seba. Ďakujem Dušanovi a teamu za možnosť pracovať na sebe,za nové informácie a výborné jedlo, ktoré mi posilnilo nie len telo, ale potešilo aj dušu.“ Martin M., manažér a aktívny športovec

„Tak chcem vam este raz podakovat a zaroven pozdielat zazitok z dnesneho dna. Ako som prisiel domov, tak som privital zenu, spravil sa poriadok a nejake domace veci a povedal som si, skusim ist vecer o 21 cvicit, ked budem unaveny. Existuje taka vyzva na airbike, ze za aky cas spalite 20 kalorii, je to taky sprint a prvy krat som to skusil minuly tyzden a aj neviem ako som sa mohol snazit, mal som najlepsi cas 39 sekund. Dnes som si skusil dat taku sugesciu a vytvorit agresivitu, pred tym dychacie cvicenie a zrazu to bolo 24 sekund. A po 30 min cvicenia som si to skusil este raz a mal som 28 sekund. Tym len chcem povedat, ze dufam, ze ste vsetci namotivovani a nech sa nam podari vyuzit co najviac znalosti z vikendu aj v zivote.“ Marek , analytik a manažér