BIOHACKING MEN’S CAMP

Optimalizácia životosprávy, regenerácie a tréningu kondície buniek pre viac fyzickej a mentálnej energie

Intenzívny predĺžený víkend na chate v julských alpách pre 10 progresívnych mužov , ktorí radi prekonávajú výzvy a vlastné limity myslenia a výkonu tela a mozgu.

Pozývam ťa tak do partie kde zdieľam moje poznatky , protokoly a overené návyky pre optimalizáciu životosprávy.  

Môžeš tak koncepčne a systémovo spoznať inovatívny koncept Biohackingu, ktorý je budúcnosťou synergie nových poznatkov vedy, vedomej aplikácii nových technoogii v súlade so zákonitosťami prírody a múdrosti našich predkov.

Zároveň aj keď už nie si v Biohackingu nováčik ,tak môžeš rozširiť svoj potenciál rastu a poznanie cez pokročilé protokoly a prácu s telom, ktoré si na Campe zažiješ.

Hlavným cieľom bude zlepšiť vnímanie energie tela a trénovať sústredenosť a pokoj mysle.

Sekundárnym cieľom je dopriať si aspoň 3 plné dni OFFLINE, vyčistiť si hlavu od rutiny v práci a domácnosti a získať nadhľad pre reflexiu svojho života za posledný pol rok. Z reflexie a práce s individuálnou interpretáciou hodnôt ako Zodpovednosť, Integrita, Leadership, Autenticita a Tvorivosť sa odrazíme do definície zámeru sebarealizácie pre obdobie do konca roka 2024.

MIESTO, FORMÁT A TERMÍN:

P.S.: Ak je pre niekoho doprava problematická, tak mám 3 miesta v aute a viem zobrať na palubu.

HODNOTA A CENA: 690 EUR

 • Ubytovanie s talianskou polpenziou podľa mojich štandardov.
 • Lokálne výberové produkty a potraviny pre príravu obeda v prírode.
 • Každý deň štadré raňajky s Powerlogy produktami
 • Workshopy , prednášky a tréningové aktivity campu.

Prihĺášky priamo mailom na dusan@dusanplichta.com.

Alebo na WhatsApp +421 903 564 135.

Obmedzený počet účastníkov pre osobný prístup: max 10.

Kľudne sa ma v prihláške pýtaj na všetko čo ťa zaujíma. Ja ti potom budem volať, lebo účastníkov si vyberám aj ja , aby sme boli zladení a aby sme si správne nastavili očakávania, že nepôjde o dovolenku a oddychovku aj keď hlavu pár krát vypneš. 🙂

Možné aj vystaviť faktúru na vzdelávanie, coaching a podobne na firmu. (Cena je s DPH).

Lago di Predil

Lago di Predil, kde budeme otužovať, dýchať a meditovať…

STRAVA A PROGRAM:

 • Strava bude ALL INCLUSIVE raňajky, ľahký obed v prírode, večera podľa mojich princípov a vybraných skvelých jedál z celého sveta. Väčšinou sú účastníci dosť prekvapený z tohto gastronoického zážitku.
 • Vegánstva sa bať namusíš, aj keď plne rešpektujeme každého a vždy bude na výber bez mäsa, bez mlieka, bez lepku a podobne.
 • Raňajky a snacky budu plne v réžii vybraných prémiových potravín a doplnkov výživy Powerlogy, aby ste si to mohli na vlastnej koži a mozgu otestovať ako funguje káva, či kakao s MCT olejom a podobne.
 • Na záver Campu si kľudne dáme aj pohár Bio vína, či dobré živé pivo. Tvrdý alkohol a iné drogy však neschvaľujem. Tak aby sme aj toto mali jasné. 🙂
 • Program bude pozostávať z teoretickej časti vysvetlenia princípov a nástrojov. K tomu budú podložené vedecké poznatky a osobné skúsenosti a zdieľanie pre elimináciu Dogmy. Cieľom je uchopiť princípy a súvoslosti a potom individuálne ladiť.
 • Druhá časť programu bude praktická s cieľom stráviť čas v prírode a na horách. Budeme robiť rôzne túry, dychové cvičenia, meditácie v pohybe a otužovať v jazere a jednoducho trénovať telo a myseľ. Vysvetlíme si princípy rôznych dýchacích metód a nie len Wima Hofa a pozdieľam oosbné odporúčania na kurzy a ďalšie hodnotné semináre, ktoré môžu nadväzovať.
 • Tretia časť programu bude zdieľacia a obohacujúca. Budeme vzájomne v kruhu zdieľať naše zvedomenia a vzájomne sa tak posilňovať a inšpirovať na ceste.

PRE KOHO JE PROGRAM NAJVIAC URČENÝ? :

Zámerom programu je spojiť mužov, ktorý cítia, že potrebujú vypnúť od bežnej rutiny a načerpať novú inšpiráciu a poznatky na ceste svojho života, alebo ako sa hovorí vyčistiť si hlavu a posilniť telo.

Program je určený pre všetkých mužov a akomkoľvek veku, ktorý sa radi vzdelávajú a maju odvahu spoznať nový prístup Biohackingu pre optimalizáciu zdravia a životnej energie.

V rámci rozvojového programu si prejdeme nie len základné a pokročilé životosprávy pre lepšie poznanie vlastného tela a kultiváciu fyzickej a mentálnej odolnosťi, ale aj princípy práce s mysľou, egom a rôznymi blokujúcimi emóciami hnevu, smútku, frustrácie a strachu.

Na Campe zdieľam aj otvorene moju cestu a osobný príbeh ako som sa naučil vďaka novým vedeckým poznatkom a BIOHACKINGU lepšie pracovať s fyzickým, ale hlavne mentálnym a emočným stresom, únavou, vyčerpanosťou, či vyhoretím…

A tak keď to čítaš priateľu a zvažuješ či investovať svoj čas a energiu vo forme peňazí a pozornosti , tak si zodpovedz na tieto otázky.

 • Fascinuje ťa rovnako ako mňa zlepšovanie nášho potenciálu a výkonu tela a mysle?
 • Máš rád výzvy , nové poznatky, šport a progresívne formy tréningu a regenerácie?
 • Realizuješ svoj potenciál aspoň na 80% , alebo denne bojuješ s únavou a nedostatkom energie?
 • Máš motiváciu, zmysel a naplnenie z práce ktorú denne robíš, alebo cítiš, že by trebalo niečo vyladiť?
 • Využívaš svoju myseľ a mozog pre svoj prospech, alebo s nimi zápasíš?
 • Nachádzaš sa v živote na správnom mieste, alebo cítiš, že je potrebné niečo zmeniť?
 • Máš jasno v prioritách svojich životných hodnôt a denne ich aj kultivuješ a žiješ?
 • Dáva ti zmysel starať sa o svoje telo, životosprávu, športovať a kultivovať svoju energiu každý deň, alebo máš stále výhovorku , že niet času ?
 • Vieš čo vlastne ješ a piješ každý deň a čo si dávaš skutočne do svojho tela ?
 • Ako prijímaš a zvládaš zmeny v živote, kde to čo fungovalo zrazu nefunguje?
 • Aký je tvoj reálny stav spokojnosti s tvojim telom, silou a vzhľadom?
 • Si so sebou spokojný, alebo ťa to priberanie a brucho vnútorne serie?
 • Ako si na tom s prokrastináciou a odvahou začínať nové projekty?
 • Ako zvládaš svoje emócie strachu, hnevu, krivdy, nedostatku uznania, smútku a agresie ?
 • Ako si na tom s odvahou verejne vyjadriť svoj názor a zastať si sám seba?
 • Ak máš deti a rodinu, akým vzorom a príkladom im ideš svojou životosprávou?
 • Máš jasné čo by si pre silné zdravie a vysokú energiu naučil svoje deti?
 • Nechávaš celé stravovanie rodiny na svoju ženu/partnerku, alebo ste v tom spoločne a viete čo komu vyhovuje a dáva silu?

Čakájú nás silné zážitky v panenskej sile prírody Julských Álp bez množstva turistov a bez mobilov…

„Formát PowerCampu považujem za ideálny spôsob pre sebarozvoj.
Za tých pár dní som zažil vysoko-koncentrovaný koktejl nových informácií, situácií, zážitkov, podnetov, myšlienok, aha-momentov a samozrejme dobrého jedla, ale aj zábavy!
Vždy sa tu stretnú úžasní ľudia, ktorí sa dokážu vzájomne inšpirovať vo všetkých oblastiach života.
Bol som už na niekoľkých kempoch a zakaždým som odchádzal o kus „bohatší“.
Už teraz sa teším na ďalší!!!“
Pavol Š. , manažér 35 rokov

Obrázková motivace na záver

P.S: Pri rozhodovaní vstúpiť so mnou túto rozvojovú cestu sleduj ako ti hlava a myseľ bude podsúvať pochybnosti! Pozoruj a daj si čas, ale hlavne sa snaž navnímať čo ti vraví tvoja intuícia a vnútorný hlas. Kde a čo je tvoja skutočná pravda… Polož si len jednoduhú otázku. Mám ísť pre svoj rast a posilnenie Leadershipu, alebo toto ešte nie je pre mňa?

A tak sa už tešim na silnú partiu. Pište osobne kým sa počet nenaplní aj s 2 náhradníkmi dusan@dusanplichta.com

Marcel, COO medzinárodnej firmy aotec 4 detí mal za sebou už niekoľko Ultra behov a kondíciu jak lusk, ale tak voda bola predsa len výzvou pre myseľ a potrebovali sme 2 pokusy kým sme to pochopili 🙂

VYBRANÉ REFLEXIE ÚČASTNÍKOV:

„Dakujem este raz! Bolo to nadmieru obohacujuce a vobec som to nečakal… Nikto z nasho timu ani len nedufal, ze to bude na takej vysokej urovni. Ja som sa po Campe citil v sobotu uplne na bomby! Vysoky level energie ako už dlho som nezažil aj keď sme robili náročné veci. Pripisujem to hlavne dýchacím cvičeniam, otužovaniu a vymakanému jedlu. „ Marcel, COO medzinárodnej firmy.

“ Na Power Camp 2023 od Dusana Plichtu som sa rozhodol ist, aby som zlepsil svoje navyky vramci stravy a cvicenia. Uprimne, pred prichodom som mal iste obavy, ci to nebude posobit sektarsky a ci sa privelmi nebudu tlacit nejake aspekty, ktore by som aj tak nedodrziaval. Avsak po prichode do 15 minut, vsetky moje pochybnosti boli fuc. Velmi sa mi pacil priebeh a Dusanov sposob vysvetlovania. Taktiez musim podotknut, ze mentalne cvicenia zahlbenie do svojho vnutra su taktiez neoddelitelnou sucastou prace na sebe ak sa chce clovek posunut na iny level. Dozvedel som sa chronologicky a v suvisoch vela informacii ohladom stravy, cvicenia a mentalneho zdravia. Urcite odporucam kazdemu, kto chce spravit krok vpred a spoznat podobne zmyslajucich ludi. „ Marek P. , Programátor a podnikateľ

„Kemp som si užíval spoznával aj stále spoznávam chlapov na správnom mieste ktorý pracujú na sebe. S každého z vás som si zobral čo sa mi páčilo najviac a inšpirovalsom sa. Tých pár dní som sa snažil počúvať a vnímať všetko okolo seba. Ďakujem Dušanovi a teamu za možnosť pracovať na sebe,za nové informácie a výborné jedlo, ktoré mi posilnilo nie len telo, ale potešilo aj dušu.“ Martin M., manažér a aktívny športovec

„Tak chcem vam este raz podakovat a zaroven pozdielat zazitok z dnesneho dna. Ako som prisiel domov, tak som privital zenu, spravil sa poriadok a nejake domace veci a povedal som si, skusim ist vecer o 21 cvicit, ked budem unaveny. Existuje taka vyzva na airbike, ze za aky cas spalite 20 kalorii, je to taky sprint a prvy krat som to skusil minuly tyzden a aj neviem ako som sa mohol snazit, mal som najlepsi cas 39 sekund. Dnes som si skusil dat taku sugesciu a vytvorit agresivitu, pred tym dychacie cvicenie a zrazu to bolo 24 sekund. A po 30 min cvicenia som si to skusil este raz a mal som 28 sekund. Tym len chcem povedat, ze dufam, ze ste vsetci namotivovani a nech sa nam podari vyuzit co najviac znalosti z vikendu aj v zivote.“ Marek , analytik a manažér