Podcast

The Powerlogy Podcast je o zdieľaní znalostí a skúsenosti zo 4 kľúčových pilierov naplneného života bez kompromisov. Inšpirácie od úspešných ľudí pre lepšiu životosprávu, manažment energie, nastavenie mysle a prácu s emóciami a našou dušou.

Súčasný svet vôkol nás je veľkou výzvou pre udržanie si rovnováhy, fyzického a duševného zdravia a vnútornej sily pre realizáciu nášho potenciálu. Ak však preberieme 100% zodpovednosť za svoj život, tak zistíme, že máme nie len unikátne dary a schopnosti, ale aj dostatok príležitosti pre tvorbu bohatstva. Otázkou a výzvou však stále ostáva komplexný rozvoj vedomia a budovanie silnej „Mindfullness“.

Ak zlepšíme našu energiu posilníme sebavedomia a až tak začneme vnímať hojnosť a nekonečno možnosti sebarealizácie vôkol nás. Ak zmeníme prístup z konvenčného sťažovania sa na progresívne učenie a zlepšovanie sa, tak vám garantujem, že sa začnú diať zázračné veci pre váš úspech a rast.

Podcast 1 – Michal Andrejco

TÉMA ROZHOVORU: Psychosomatika a vplyv emócii na naše zdravie, výkon a realitu naplneného života


 

Podcast 2 – Vlado Zlatoš

TÉMA ROZHOVORU: Prečo je zdravý metabolizmus základom nášho zdravia a produktivity, a aká je udržateľná realita a formy Low Carb a Keto stravovania v praxi


Podcast 3 – Zdena Bartošová

TÉMA ROZHOVORU: Aktuálne poznatky genetiky a prepojenie na personalizovanú životosprávu, čo nám povie komplexná genetická analýza a ako interpretovať vedecké štúdie, aby mali význam v realite nášho života


Podcast 4 – Nina Menkynová

TÉMA ROZHOVORU: Aktuálne problémy psychológie ľudí a prepojenie na yógu, tréning koncentrácie a zmenu vedomia človeka pre vysporiedanie sa s tlakom v 21 storočí.


Podcast 5 – Martin Tham 

TÉMA ROZHOVORU:Prečo sa oplatí uchopiť metódu Wima Hofa komplexne? Ako začať a ako to v realite pomôže človeku k lepšiemu zvládaniu strasu a silnejšej imunite.

 


Podcast 6 – Peter Brestovanský a Martin Seker

TÉMA ROZHOVORU: Ako posúvať vlastné limity s rešpektom a pokorou k príprave. Zodpovednosť, top jedla, obuv, finty a odporúčania pre tréning.


Podcast 7 – Michal Pastier

TÉMA ROZHOVORU: Produktivita bez obety zdravia v 21. storočí a osobné zdieľanie zmeny prístupu k nočnej práci.

 


Podcast 8 – Milan “Junior” Zimnýkoval

TÉMA ROZHOVORU: Ako pracovať s vlastným strachom, hranice vyhoretia a nástroje pre pravidelnú aktiváciu inšpirácie a kreativity.


Podcast 9 – Juraj Bednár

TÉMA ROZHOVORU: Prečo je zamestnanecký prístup rizikovejší ako podnikateľský, Paralelní Polis ako ostrov slobody a prečo sa oplatí riešiť Biohacking ako nový prístup k svojmu zdraviu a výkonu.