Zájazdy a Campy

Ak máte záujem o životné zážitky so super partiou rovnako naladených ľudí, tak sa pridajte ku mne na zájazd, alebo camp.  

 1. Zájazd je raz ročne August/ September a ide o power cestovanie,  spoznávanie a prekonávanie vlastného konfortu a limitov.
 2. Víkendové Campy plánujeme v Zime a v Jari a tiež pôjde okrem vzdelávania, aj o riadny Power športový nášup.

Aj takto to vyzerá na  zájazde….

 

 

V roku 2017 plánujem kombináciu ostrovov Srí Lanka + Siargao (Filipíny). A nebojte sa, na zájazde nemusíte dodržiavať zdravú výživu na 100%, budeme aj žúrovať. 🙂

Ak máte akékoľvek otázky, píšte mi na dusan@dusanplichta.com

Singapur- Filipíny 2016

Dobrodružstvo objavovania autentických miest, skvelého jedla a surfingu…

rsz_img_6146

7 dôvodov, prečo je to zájazd za všetky drobné

 • nabitý program plný spoznávania nových miest, ochutnávky najlepších a typických jedál a pohodová organizácia zameraná na prienik a poznanie lokálnej kultúry
 • menšia skupina rovnako naladených ľudí, ochotná zvládať nepohodlie a prekonávať vlastné limity strachu a komfortu v prospech zážitkov (napríklad. plávanie s medúzami a obrovskými žralokmi :))
 • biele pláže podobné Karibiku bez masového turizmu, “Laid Back” surferská kultúra a surfing v tyrkysových vodách na spote z Top 10 podľa CNN news + varenie a ochutnávka miestnych špecialít a filipínskych produktov (o.i. ovocie, balut, káva, produkty z kokosu, rum)
 • „One-to-one“ lekcie surfing a garancia naučenia základov surfingu (surfový sprievodca pre pokročilejších surferov) + možnosti voľného plážového programu a slobody (šnorchľovanie, mopedy, rybolov, člny…)
 • návšteva Singapuru, ako jedného z gastronomických centier sveta – osobný prístup sprievodcu Dušana Plichtu, ktorý sprostredkuje svoje znalosti lokálnych kuchýň a prevedie vás tým najlepším čo sa dá ochutnať a zažiť
 • výlet s možnosťou šnorchľovania s obrovskými žralokmi a veľkými medúzami – nebojte sa , ani jeden z týchto tvorov, nie je jedovatý a nehryzie – len sú veľké 🙂
 • kompletná profi fotodokumentácia, krátky film a blog zo zážitkov pre trvalú hodnotu k dispozícii. (Osobné zdieľanie, verejná publikácia len odsúhlasených vecí :))

 Extra bonusy podľa záujmu – jóga a strečing s miestnymi inštruktormi (“Learn to Breathe and prepare for movement” ) + masáže unavených surférských svalov

Dátum: 4.9. – 18.9.2016

Cena 1090€ + letenky cca 700 €

Obmedzený počet ľudí, kto skôr príde ten skôr melie…alebo letí a surfuje 🙂

PROGRAM ZÁJAZDU

1– 3. deň BUDAPEŠŤ – SINGAPUR

SingaporeOdlet v poobedných/večerných hodinách z Budapešti do Singapúru. Prílet do Singapuru v poobedných hodinách. Transfer do hotela. Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami. Večera na miestnych “Food markets”, poznávanie nočného života Singapuru alebo oddych po náročnom lete.

Poznávací deň Singapure. Po raňajkách prehliadka Indickej a čínskej časti mesta, obed v Chinatown, chrámy, svätyne a podobne. Poobede presun do Sigapurskych záhrad – oddych, káva, mini piknik. Výstup na vyhliadku Marina Bay Hotel a následne presun do Hawker centra na večeru. Finále dňa v znamení Laser Show v zálive Marina Bay.

Neskoršie raňajky, Singapore Zoo , obed, presun do centra, káva, bar, a návšteva obrovského ruského kola s výhľadom. Večera, presun na hotel a príprava na cestu na Filipíny.

4. deň SINGAPUR – CEBU – SIARGAO

Nočný let zo Singapuru do Cebu a prestup na lietadlo na Siargao. Ubytovanie v Eco Resorte Kermit , večera a oddych po náročnej ceste.

IMG_5403Na letisku v Cebu vyskúšajte espresso alebo drip z Bo´s Coffee (prvé ochutnanie Filipínskej kávy). Nasledovať bude scénický let z Cebu na ostrov Siargao až k Pacifiku. Uvidíte neobývané ostrovy, biele pláže, tyrkysové more, mangovníky, tisíce paliem. Transfer z letiska do Surf Resortu Kermit Siargao. Resort je hodnotený ako jeden z najlepších a najpriateľskejších na ostrove s kvalitnými službami a neuveriteľne príjemnou atmosférou.

Vo večerných hodinách je to miesto, kde sa stretávajú miestni a zahraniční surferi pri dobrom jedle a niekedy pri živej hudbe. Ubytovanie na 6 nocí je zabezpečené v dvojlôžkových izbách a bungalovoch s klimatizáciou. V cene sú zahrnuté aj výdatné raňajky. Lagúna je vzdialená cca. 5 min pešo. Resort sa nachádza na okraji dedinky, kde je možné nakúpiť si čerstvé ovocie a potraviny. Známy Top Surf Spot Cloud 9 sa nachádza 5min na motorke prípadne 30-40min pešo. Spoločná uvítacia večera v rezorte (v cene zájazdu).

5-11. deň SIARGAO

IMG_5528Dni plné surfingu a zábavy na krásnych plážach. Surfing podľa podmienok 1-2x denne s privátnym inštruktorom (pre pokročilejších surfový sprievodca). Namiesto surfingu je možné vyskúšať si Stand up paddle board v lagúne a celkovo sa program bude vždy komunikovať deň vopred a prispôsobovať tak, aby dobre bolo ;).
V cene zájazdu je zahrnutý jeden celodenný výlet do lagúny vrátane obeda (Sugba lagoon tour a plávanie s medúzami) a lodný výlet po 3 ostrovčekoch taktiež s lahodným a čerstvým obedom (Island hopping) a pozorovaním západu slnka. K dispozícii budete mať jednu motorku na izbu počas celého týždňa (benzín nie je zahrnutý, ale je lacný). Ďalší poldňový výlet motorkami na Magkopunko rock pools je tiež v cene.
Motorku môžete využívať na presuny k surf spotu alebo urobiť si zopár ďalších výletov do okolia alebo po ostrove.
Ďalšie možnosti vyžitia voľného času: drunken carabao ride, pozorovanie západu slnka v cloud 9 alebo vo Villa Maya, fishing (spear gun fishing), potápanie a free diving kurzy, ochutnávka filipínskej kávy, posedenie pri živej hudbe či karaoke na boulevarde, vyskúšanie miestnej kuchyne a Barbecue.
Extra služby zahrnuté v cene zájazdu: Večerná škola varenia a degustácia lokálnych jedál,

1x hodinová masáž a goodbye dinner s pečeným prasiatkom

12. – 14. deň CEBU

Prelet zo Siargao do Cebu, ubytovanie v Cebu na 2 noci, možnosť nákupov v obrovskom Asia Malle, alebo prehliadka historického centra…individuálne podľa dohody.

Nasledujúci deň odchod na celodenný vylet do Oslobu – šnorchling s “Whale sharks” – obrovskými žralokmi s ktorými sa to dá asi na 5 mietach na svete, následne oddych na Sumilon island – krásny podmorský život, pláže a navyše hojný obed v cene.

Posledný deň na Filipínach, raňajky a presun na letisko, nákup suvenírov a odlet Budapešť

15. deň BUDAPEŠŤ.

Prílet okolo obeda do Budapešti a transfer do miesta bydliska (transfer z letiska nie je zahrnutý v cene).

CENA ZAHŔŇA:

 • Ubytovanie podľa programu v dvojlôžkovej izbe strednej kategórie, služby zahrnuté v programe(pokiaľ nie je uvedené, že táto služba je hradená klientom).
 • Transfery a doprava podľa programu od Budapešti po Budapešť. Pokrytie lokálnych odletových daní a vstupov na vybrané ostrovy.
 • Strava podľa zážitkového program. Skoro všetky raňajky, obedy na výletoch a 2 spoločné večere na Siargao
 • Komplet surfing s privátnym inštruktorom (1-2 lekcie denne)
 • Slovensky, španielsky a anglicky hovoriaci spoluorganizátor , sprievodca a znalec gastronómie Dušan Plichta.
 • Lokálna organizácia: Dominika Bojová, Slovenka žijúca priamo v srdci surfingu s osobnými kontaktami na miestnych sprievodcov, vlastnou kaviarňou a tak je prienik do kultúry a poistenie voči insolventnosti zaručené

CENA NEZAHŔŇA:

 • Medzinárodnú letenku Budapešť – Kuala Lumpur a späť a miestne prelety (objednané bude podľa aktuálnej najlepšej ceny na trhu cca 750Eur. Ak menej tak sa vráti.)
 • Transfer na letisko v Budapešti a strava (pokiaľ nie je uvedené, že je zahrnutá v programe),
 • Ďalšie možné výlety mimo programu, cestovné poistenie (odporúčame dojednať aj poistenie storna zájazdu).

Blog zo zájazdu 2015

http://www.dusanplichta.com/blog/dobrodruzne-filipiny-10-zazitkov-pre-ktore-sa-tam-oplati-cestovat/

Linky pre miesta ktoré navštívime

Singapore Marina bay

http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g294265-d1177497-Reviews-Marina_Bay-Singapore.html

Singapore Food

http://www.seriouseats.com/2011/09/guide-to-singapore-hawker-center-street-food-where-to-eat.html

Singapore Zoo

http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g294265-d324542-Reviews-Singapore_Zoo-Singapore.html

Singapore Gardens

http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g294265-d2149128-Reviews-Gardens_By_The_Bay-Singapore.html

Siargao

https://www.facebook.com/discoversiargao/photos_stream

Surfing CNN

http://travel.cnn.com/explorations/play/worlds-50-best-surf-spots-250983

Rezervujte si zájazd hneď!

Ak máte záujem aj partia,  tak neváhajte napísať a rezervujte si vaše miesto. 

[gravityform id=“1″ title=“false“ description=“false“]